Ju lutemi verifikoni moshën tuaj.

Jeni 21 vjeç e lart?

Produktet në këtë faqe interneti mund të përmbajnë nikotinë, të cilat janë vetëm për të rriturit (21+).

I ri

Produktet

RrethUs

Mirëpresim ngrohtësisht klientët nga e gjithë bota për të na thirrur për negociata biznesi.

Iplayvape (Shenzhen) Technology Co., Ltd. e themeluar në vitin 2015 dhe e vendosur në qytetin me famë botërore "E-cig City" Shenzhen, është një kompani teknologjike inovative e angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin, tregtimin dhe shitjen e cigareve elektronike me cilësi të lartë (e-cig) dhe produktet e lidhura gjithashtu.Produktet përfshijnë komplete fillestare të avullit, bishtaja të disponueshme të avullit, komplete sistemesh të rimbushëse dhe pajisje për avullues CBD.Marka IPLAY u lançua për të krijuar marrëdhënie me klientët tanë drejtpërdrejt në 2018.