Ju lutemi verifikoni moshën tuaj.

Jeni 21 ose më i vjetër?

Produktet në këtë faqe interneti mund të përmbajnë nikotinë, të cilat janë vetëm për të rriturit (21+).

BAR 800 Puffs Vape Pod njëpërdorimshme

Përshkrim i shkurtër:

IPLAY BAR Vape Pod për një përdorim është një dizajn dyngjyrësh me një pastërti kristal.Është një kubik i disponueshëm i cili është kompakt dhe i lëvizshëm.Mundësuar nga bateria e brendshme 500 mAh, IPLAY BAR vjen me 2% forcë nikotine dhe deri në 800 puçrra me kapacitet 2,0 ml e-lëng.

10 shije premium për t'u shijuar: Fruta pasioni, Mente e ftohtë, Akull rrushi, Mjedër blu, Ananasi Mango, Shalqi, Akull Blu Rush, Akull banane, Mollë jeshile, Lychee Strawberry


 • Madhësia:19.3*19.3*98.0 mm
 • Bateria:500 mAh
 • Kapaciteti elektronik i lëngshëm:2.0 ml
 • Nikotina: 2%
 • Puffs:800 Puff
 • Rezistenca:1.6Ω
 • Pesha:30.2 g
 • Paketa:10 copë/paketë;300 copë / kuti kartoni;20 kg / kuti kartoni
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  IPLAY BAR 800 Puffs Vape Pod njëpërdorimshme

  IPLAY BAR Vape njëpërdorimshme është krijuar për ata njerëz që janë të rinj në vape.Është një pajisje vape e disponueshme e nivelit fillestar për t'ju ofruar avullim të thjeshtë dhe shije të shkëlqyera.IPLAY BAR është bërë nga materiali i klasës ushqimore PCTG dhe ka një dizajn modë dyngjyrësh, teksturë dhe rezistent ndaj konsumit për t'ju befasuar gjatë gjithë kohës.Duke e bërë avullimin më qesharak.

  IPLAY BAR VAPE POD E FOSHEM

  Portativ dhe i lehtë

  IPLAY BAR është një stilolaps i disponueshëm kub dhe portativ, i lehtë me vetëm 30,2 g, i cili është një ndeshje e përkryer e komoditetit dhe përvojës së avullimit.

  IPLAY BAR VAPE POD E FONSHME - SPECIFIKIMET

  10 shije premium - Zgjidhni aromën që ju pëlqen më shumë

  Ka një gamë të gjerë shijesh që mund të zgjidhni cilindo që preferoni më shumë!Gjithçka që bëjmë është për kënaqësinë tuaj dhe kënaqësinë e avullit.Kështu do të keni një shije të pasur frutash.

  OPSIONET E SHUMËS SË IPLAY BAR

  Vaping i fuqishëm

  Bateria e integruar 500 mAh mund të sigurojë fuqi të mjaftueshme për avullimin e një dite të tërë.

  IPLAY BAR VAPE POD - BATERI

  Shije e pastër, shije më e pastër

  Ndërkohë, kapaciteti i lëngut elektronik 2 ml dhe deri në 800 fryrje sjellin një eksperiencë të zhytur plotësisht.2% forcë nikotine për një tërheqje të butë dhe të qetë.

  IPLAY BAR VAPE POD E FJOHSHME - 2ML

  Grykë ergonomike dhe shije të butë

  Për t'i sjellë avulluesit një përvojë më të mirë, IPLAY BAR Disposable përmban një grykë ergonomike për t'u përshtatur mirë me gojën dhe për të mbyllur fort shijen në gojën tuaj.Metoda e aktivizuar me vizatim të lehtë për të avulluar çdo ditë dhe kudo!
  Spiralja e përmirësuar e pambukut me rezistencë 1.6Ω prodhon re avulli aromatike me shije të këndshme të lëngjeve elektronike.

  IPLAY BAR VAPE POD E FONSHME - DIZAJN ERGONOMIK DHE TRUPI DY NGJYRA

  Paketa

  1*IPLAY PLUS Pod për një përdorim

  Kutia e mesme: 10 copë/paketë

  Sasia: 300 copë/karton

  Pesha: 20 kg / kuti kartoni

  Madhësia e kartonit: 45.8*33*28.8cm

  CBM/CTN: 0,04 mᶟ

  IPLAY BAR VAPE POD - PAKETA

  Ekran i disponueshëm i Iplay Bar 800 Puffs

  PARALAJMËRIM:Ky produkt është menduar për t'u përdorur me produkte nikotine.Përdoreni sipas udhëzimeve dhe sigurohuni që produkti të jetë i paarritshëm për fëmijët.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni