Ju lutemi verifikoni moshën tuaj.

Jeni 21 vjeç e lart?

Produktet në këtë faqe interneti mund të përmbajnë nikotinë, të cilat janë vetëm për të rriturit (21+).

PLUS 4000 Puffs Vape Pod njëpërdorimshme

Përshkrim i shkurtër:

IPLAY PLUS 4000 Puffs Disposable Vape Pod vjen me një bateri të integruar të rikarikueshme 600 mAh nëpërmjet karikuesit të tipit C.I kombinuar me kapacitetin e madh të lëngut elektronik prej 12 ml, ai mund të përballojë maksimumi 4000 fryrje.IPLAY PLUS ka një spirale me rrjetë 1.0Ω që siguron avull më të dendur dhe performancë të shkëlqyer në shije.Gjithashtu madhësi portative dhe e lehtë për t'u mbajtur.

10 shije për të zgjedhur: shalqi, dardhë me lëng, akull banane, akull pjeshke, rrush aloe, akull energjie, fruta pasioni, lychee luleshtrydhe, mjedër blu, ananasi kokosi


 • Madhësia:26*110.5mm
 • Bateria:600 mAh
 • Kapaciteti elektronik i lëngshëm:12 ml
 • Nikotina: 5%
 • Puffs:4000 Puff
 • Rezistenca:Spirale me rrjetë 1.0Ω
 • Ngarkuesi:Lloji C
 • Paketa:10 copë/paketë;400 copë/ctn, 20 kg/ctn
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  IPLAY PLUS Vape Pod njëpërdorimshe

  IPLAY PLUS është një vape e mrekullueshme e disponueshme e përbërë nga madhësia portative dhe përvoja e fuqishme e avullit.Nëse jeni duke kërkuar për një vapë të disponueshme të përshtatshme për xhepin, mund ta shijoni në çdo kohë.Pajisur me një bateri të ringarkueshme 600 mAh, IPLAY PLUS e disponueshme mund të japë deri në 4000 fryrje.

  IPLAY PLUS VAPE E MJEFSHME - 4000 PUFF

  E Thjeshtë Dhe e Përshtatshme

  PLUS është një avull kompakt i disponueshëm me diametër 26 mm.Është bërë nga një material PCTG i klasës ushqimore dhe ndihet rehat në njërën dorë.Dizajni i thjeshtë dhe metoda e fryrjes e aktivizuar me tërheqje do të përmirësojë përvojën e përdoruesit dhe do t'ju lejojë të zhyteni në lëngje dehëse.

  IPLAY PLUS VAPE E PËRDORIM - SPECIFIKIMET

  Zgjidhni Shijet tuaja të Preferuara

  10 shije të mrekullueshme frutash plotësojnë preferencën tuaj të shijes.

  IPLAY PLUS VAPE E FËRDISHME - 10 Shije

  Shijoni avullimin gjatë gjithë ditës me bateri të ringarkueshme

  IPLAY PLUS Pod Disposable mundësohet nga një bateri e integruar 600 mAh, e cila mund të rikarikohet me karikim të shpejtë të tipit C me efikasitet të lartë.Nëse shqetësoheni për jetëgjatësinë e baterisë, atëherë është e vështirë të zgjidhni një kapak të disponueshëm, IPLAY PLUS do të plotësojë të gjitha nevojat tuaja.

  IPLAY PLUS VAPE ME FOSHIM - 400 mAh BATERIA E RIKARKUSHME

  Kapaciteti ultra i madh i lëngjeve E

  Sistemi PLUS Disposable Pod vjen me një spirale rrjetë të vlerësuar në 1,0 ohm.Mund të shijoni të dyja shijet e pafundme dhe avujt më të mëdhenj së bashku.

  IPLAY PLUS VAPE E FËRDISHME - 12 ml & 4000 pudre

  Ju çon drejt shijeve të pafundme

  Sistemi PLUS Disposable Pod vjen me një spirale rrjetë të vlerësuar në 1,0 ohm.Mund të shijoni të dyja shijet e pafundme dhe avujt më të mëdhenj së bashku.

  IPLAY PLUS VAPE E FAKTUARA - TEKNOLOGJIA E AVANCUARA MESH SPIRALET

  Paketa

  1*IPLAY PLUS Pod për një përdorim

  Kutia e mesme: 10 copë/paketë

  Sasia: 400 copë/karton

  Pesha: 20 kg / kuti kartoni

  Madhësia e kartonit: 55.6*31.4*32.7cm

  CBM/CTN: 0,06 mᶟ

  IPLAY PLUS 4000 Puffs Vape për një përdorim - Paketa

  PARALAJMËRIM:Ky produkt synohet të përdoret me produkte nikotine.Përdoreni sipas udhëzimeve dhe sigurohuni që produkti të jetë i paarritshëm për fëmijët.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni