Ju lutemi verifikoni moshën tuaj.

Jeni 21 ose më i vjetër?

Produktet në këtë faqe interneti mund të përmbajnë nikotinë, të cilat janë vetëm për të rriturit (21+).

IPLAY CUBE 1500 Puffs Vape Pod njëpërdorimshme

Përshkrim i shkurtër:

IPLAY CUBE është një vapë e disponueshme me dizenjo kubike me madhësi portative dhe të lehtë për t'u mbajtur.Vjen me një lëng elektronik të parambushur 4,5 ml në nikotinë 5% dhe bateri të brendshme 850 mAh, e cila zgjat për 1500 puçrra.Ajo ofron një përvojë të shijshme nëpërmjet një spirale pambuku 1.2 om.

12 shije për të zgjedhur: Akull banane, ujë me akull, limonadë, shalqi, akull mango, sode rrushi, karamele pjeshke, mollë e dyfishtë, manaferra të përziera, lychee luleshtrydhe, akull Cola, akull energjie.


 • Madhësia:22*22*98 mm
 • Bateria:850 mAh
 • Kapaciteti elektronik i lëngshëm:4.5 ml
 • Nikotina: 5%
 • Puffs:1500 Puff
 • Rezistenca:1.4Ω
 • Pesha:52 g
 • Paketa:10 copë/paketë;400 copë/ctn;22 kg/ctn
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  IPLAY CUBE Vape pod për një përdorim

  IPLAY CUBE është një komplet i sistemit të vapeve të disponueshme që aktivizohet me tërheqje, i cili është një dizajn kub dhe ndihet rehat në pëllëmbën e njërës dorë.Është i matur 22 mm me 22 mm me 98 mm që është gjithashtu i lehtë për t'u bartur.Pamja përshtatet me stilin tuaj dhe ju ndihmon të shkëlqeni në çdo rast.

  IPLAY CUBE Disposable përdor një sistem të rrjedhës së ajrit në fund me gjashtë vrima të vogla hyrëse të ajrit, duke ofruar shpërndarje të qetë të ajrit.

  a24e5b83_01

  12 shije premium për të zgjedhur

  Shija e IPLAY CUBE Vape është fruta dhe e ëmbël.Të gjitha shijet janë në mënyrë efektive një shije "e-lëng".Nëse preferoni shijet e frutave, mos e humbisni.

  IPLAY CUBE vjen me një kapacitet të madh 4,5 ml të lëngut elektronik me forcë nikotine 5% për goditje më të madhe në fyt.Spiralja e pambukut me rezistencë 1,4 ohm ju ofron një përvojë reale të avullit të drejtuar drejt MTL.

  a24e5b83_02
  131cb97d

  Bateri e integruar 850 mAh e qëndrueshme

  IPLAY CUBE Pod Disposable Vape përmban një bateri 850 mAh, duke siguruar kënaqësinë tuaj afatgjatë ditën dhe natën.I kombinuar me 4,5 ml e-lëng, mund të japë deri në 1500 fryrje.

  6edf5eb5
  aa48c10f

  Paketa

  1* Pod i disponueshëm IPLAY CUBE

  Kutia e mesme: 10 copë/paketë

  Sasia: 400 copë/karton

  Pesha: 22 kg / kuti kartoni

  Madhësia e kartonit: 46*35.5*27.3cm

  CBM/CTN: 0,05 mᶟ

  IPLAY CUBE VAPE E PËRDORIM - PAKETA

  Ekrani i podeve të disponueshme të Iplay Cube

  PARALAJMËRIM:Ky produkt është menduar për t'u përdorur me produkte nikotine.Përdoreni sipas udhëzimeve dhe sigurohuni që produkti të jetë i paarritshëm për fëmijët.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni