BOX 12000 Puffs Vape Pod njëpërdorimshme

Përshkrim i shkurtër:

IPLAY BOX 12000 Puffs Disposable Vape është një kuti e disponueshme, me një bateri të ringarkueshme të integruar 1250 mAh me karikues të shpejtë tip-c dhe një kapacitet e-lëngu të mbushur paraprakisht 25 ml me deri në 12000 pufa.Forca e nikotinës 3 mg ofron goditje të qetë.IPLAY BOX vjen me spirale rrjetë 0,3Ω e cila do t'ju sjellë avuj të dendur.

Ka 10 shije të mahnitshme: Kafe, Akull boronicë, Rrush Aloe, Fruta Pasioni, Kokosi i Ananasit, Akull Banane, Dardhë me Leng, Akull Energjik, Akull Pjeshke, Akull Shalqi.


 • Madhësia:96,5*50*22 mm
 • Bateria:1250 mAh
 • Kapaciteti elektronik i lëngshëm:25 ml
 • Nikotina:3 mg
 • Puffs:12000 Puff
 • Rezistenca:Spirale me rrjetë 0,3Ω
 • Ngarkimi:Lloji-C
 • Pesha:95 g
 • Paketa:9 copë / paketë, 189 copë / kuti kartoni
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Si një kuti vape e disponueshme në stilin e kutisë, IPLAY BOX vjen me një madhësi kompakte të matur 96,5 mm me 50 mm me 22 mm.Përveç kësaj, është vetëm 95 g dhe i lehtë, duke ofruar një ndjesi të lëvizshme dhe rehati në dorë.

  Iplay Box Disposable Vape - Specifikimet

  Vapa e njëpërdorshme IPLAY BOX ofron një kapacitet elektronik të lëngjeve 25 ml me deri në 12000 fryrje, që është afërsisht e barabartë me dy paketa me 20 cigare.Ndërkohë, është 3 mg forcë nikotine për goditje të qetë.Nëse dëshironi një mbulesë të disponueshme me dizajn të bukur dhe përvojë të shkëlqyer avullimi, do të jetë zgjedhja juaj më e mirë.

  Vape njëpërdorimshme Iplay Box - Deri në 12000 puçrra

  IPLAY BOX i disponueshëm ka 10 shije të mahnitshme për t'u kujdesur për të gjithë avulluesit.Spiralja me rrjetë 0,3 Ω rrit avullin e shkëlqyeshëm dhe butësinë e aromës.

  Iplay Box Vape e disponueshme - 10 shije

  IPLAY BOX vape është një kapak i disponueshëm i rimbushshëm.Thjesht hapni spinën e silikonit dhe rimbushni e-lëngun tuaj të preferuar për të shijuar një përvojë të mrekullueshme avullimi.Maksimumi 25 ml e-lëng do të plotësojë nevojat tuaja ditore.

  Iplay Box Disposable Vape - pod i rimbushshëm

  Ka dy stile opsionale: pod i mbushur paraprakisht dhe pod bosh.Me një të mbushur paraprakisht, avulluesit mund të shijojnë shijen tuaj të preferuar menjëherë pa pritur.Nga ana tjetër, disa avullues mund të kenë lëngun tjetër elektronik të tyre të preferuar, kështu që një bisht bosh do t'i kënaqë gjithashtu.

  Iplay Box Disposable Vape - 2 fishekë opsionale

  Me një bateri të integruar 1250 mAh, IPLAY BOX synon të përmbushë avullimin tuaj gjatë gjithë ditës.Si një kapak i rikarikueshëm i disponueshëm, ai karikohet nëpërmjet karikimit të tipit C, duke shijuar karikimin e shpejtë dhe të sigurt.

  Iplay Box Disposable Vape - përvojë më e mirë e avullimit
  Iplay Box Disposable Vape - pajisje e fuqishme vape

  Paketa

  1*IPLAY BOX Pod i disponueshëm

  Kutia e mesme: 9 copë/paketë

  Sasia: 189 copë/karton

  Pesha: 22 kg / kuti kartoni

  Madhësia e kartonit: 60.3*32.5*28.3cm

  CBM/CTN: 0,06 mᶟ

  Iplay Box Disposable Vape - paketë

  PARALAJMËRIM:Ky produkt është menduar për t'u përdorur me produkte nikotine.Përdoreni sipas udhëzimeve dhe sigurohuni që produkti të jetë i paarritshëm për fëmijët.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni