Ju lutemi verifikoni moshën tuaj.

Jeni 21 ose më i vjetër?

Produktet në këtë faqe interneti mund të përmbajnë nikotinë, të cilat janë vetëm për të rriturit (21+).

Lajme

 • Gjetja e forcës ideale të nikotinës për avullimin

  Gjetja e forcës ideale të nikotinës për avullimin

  Fillimi i udhëtimit tuaj me avull mund të jetë dërrmues, veçanërisht kur bëhet fjalë për zgjedhjen e forcës së duhur të nikotinës.Pavarësisht nëse po kaloni nga pirja e duhanit ose po kërkoni të përmirësoni përvojën tuaj të avullimit, zgjedhja e nivelit të duhur të nikotinës është kritike.Ky udhëzues do të...
  Lexo më shumë
 • IPlay Cloud Pro DTL Vape e disponueshme: Ekran inteligjent dhe veçori të avancuara

  IPlay Cloud Pro DTL Vape e disponueshme: Ekran inteligjent dhe veçori të avancuara

  IPlay Cloud Pro DTL Disposable Vape: Ekran inteligjent dhe veçori të avancuara IPlay Cloud Pro DTL Disposable Vape revolucionarizon tregun e vapave të disponueshme me veçoritë e tij novatore dhe performancën e jashtëzakonshme.Kjo pajisje është projektuar për ata që kërkojnë një cilësi të lartë, ...
  Lexo më shumë
 • Vaping dhe dhimbje koke: Shkaqet dhe zgjidhjet për një përvojë më të mirë

  Vaping dhe dhimbje koke: Shkaqet dhe zgjidhjet për një përvojë më të mirë

  Avullimi është shpesh një përvojë e këndshme, por ndonjëherë mund të çojë në efekte anësore të padëshiruara si dhimbje koke.A mundet avullimi të shkaktojë dhimbje koke?Po, mundet.Dhimbjet e kokës janë një nga efektet anësore më të zakonshme që lidhen me avullimin, së bashku me kollën, dhimbjen e fytit, gojën e thatë, etj.
  Lexo më shumë
 • A ka nikotina kalori?Kuptimi i ndikimit të avullit në dietën tuaj

  A ka nikotina kalori?Kuptimi i ndikimit të avullit në dietën tuaj

  Një pyetje e zakonshme që kanë shumë njerëz është: A ka nikotina kalori?Në këtë udhëzues, ne do të ofrojmë një eksplorim të detajuar të kësaj teme, së bashku me mënyrën se si avullimi mund të ndikojë potencialisht në dietën tuaj dhe shëndetin e përgjithshëm.Kuptimi i vapingut...
  Lexo më shumë
 • Eksplorimi i botës së vapingut: Një udhëzues gjithëpërfshirës për fillestarët

  Eksplorimi i botës së vapingut: Një udhëzues gjithëpërfshirës për fillestarët

  Pavarësisht nëse jeni i ri në botën e avullimit ose kërkoni të zgjeroni njohuritë tuaja, ky udhëzues është krijuar për t'ju ofruar gjithçka që duhet të dini rreth avullimit, nga përfitimet e tij deri te zgjedhja e produkteve të duhura.Çfarë është Vaping?Avullimi është akti i thithjes së avullit që prodhon...
  Lexo më shumë
 • IPLAY Pirate 10000/20000: Spirale me rrjetë të dyfishtë për aromë të dyfishtë

  IPLAY Pirate 10000/20000: Spirale me rrjetë të dyfishtë për aromë të dyfishtë

  Hyrje në IPLAY Pirate 10000/20000 Zbuloni IPLAY Pirate 10000/20000 revolucionar, i krijuar për entuziastët që kërkojnë përvoja të pashembullta avullimi.Duke shfaqur një sistem spirale me rrjetë të dyfishtë të fundit, kjo pajisje premton të lartësojë udhëtimin tuaj të avullimit me përmirësim...
  Lexo më shumë
 • World Vape Show 2024 & IPLAY: Një ngjarje historike në Dubai

  World Vape Show 2024 & IPLAY: Një ngjarje historike në Dubai

  Industria e avullimit është në një gjendje të vazhdueshme fluksi, me shfaqjet tregtare që janë vendimtare për shfaqjen e produkteve të reja, lidhjen e lojtarëve kryesorë dhe përcaktimin e tendencave të ardhshme.Një nga ngjarjet më të pritura në këtë sektor është World Vape Show, i planifikuar për 12-14 qershor 2024, në Du...
  Lexo më shumë
 • Si të dalloni nëse një vapë e disponueshme është djegur?

  Si të dalloni nëse një vapë e disponueshme është djegur?

  Vaping-u është bërë një alternativë popullore ndaj pirjes së duhanit, por si çdo pajisje, avujt e disponueshëm mund të hasin probleme.Një problem i zakonshëm është shija e djegur, e cila mund të prishë përvojën e avullimit.Ky artikull do t'ju ndihmojë të kuptoni se si të dalloni nëse një avull i disponueshëm është djegur,...
  Lexo më shumë
 • Mund të merrni një vape në një aeroplan 2024

  Mund të merrni një vape në një aeroplan 2024

  A mund të marrësh një vape në aeroplan në vitin 2024?Avulli është bërë një zakon i njohur për shumë njerëz, por udhëtimi me pajisje vape mund të jetë i ndërlikuar për shkak të rregulloreve të ndryshme.Nëse po planifikoni të fluturoni në vitin 2024 dhe dëshironi të merrni me vete vapin tuaj, është thelbësore të kuptoni rregullat dhe të jeni...
  Lexo më shumë
 • Vapexpo Spanjë 2024 & IPLAY

  Vapexpo Spanjë 2024 & IPLAY

  Në industrinë e avullimit me zhvillim të shpejtë, shfaqjet tregtare janë thelbësore për të shfaqur inovacione të reja, për të nxitur lidhjet midis liderëve të industrisë dhe për të ndikuar në tendencat e ardhshme të tregut.Vapexpo Spain 2024, i planifikuar për nga 1 deri në 2 qershor në Pabellon de Cristal Casa de Cam...
  Lexo më shumë
 • IPLAY Elite 12000 Puffs Vape Pod njëpërdorimëshe: Shijoni përvojën përfundimtare të avullimit

  IPLAY Elite 12000 Puffs Vape Pod njëpërdorimëshe: Shijoni përvojën përfundimtare të avullimit

  Kuptimi i vapeve të disponueshme IPLAY Elite 12000 Puffs Vape Pod-i i disponueshëm IPLAY Elite 12000 Puffs është një produkt revolucionar që ka pushtuar komunitetin e avullimit.E krijuar për komoditet dhe jetëgjatësi, kjo vapë e disponueshme ofron një përvojë të pashembullt avullimi me...
  Lexo më shumë
 • A mund të vendos vaj CBD në pajisjen time Vape

  A mund të vendos vaj CBD në pajisjen time Vape

  A mund të vendos vaj CBD në pajisjen time Vape Vitet e fundit, popullariteti i produkteve CBD (kanabidiol) është rritur, me shumë njerëz që i drejtohen vajit CBD për përfitimet e tij të mundshme shëndetësore.Vaping CBD është bërë një metodë popullore e konsumit, duke ofruar një mënyrë të përshtatshme dhe me veprim të shpejtë për të përjetuar...
  Lexo më shumë