Ju lutemi verifikoni moshën tuaj.

Jeni 21 vjeç e lart?

Produktet në këtë faqe interneti mund të përmbajnë nikotinë, të cilat janë vetëm për të rriturit (21+).

ECCO 7000 Puffs Vape Pod njëpërdorimshme

Përshkrim i shkurtër:

IPLAY ECCO duhet të jetë e disponueshme e vitit!Me një dizajn gjysmë kristal, pajisja është më shumë se elegante dhe në modë.ECCO mundësohet nga një bateri e integruar 500 mAh dhe e pajisur me teknologjinë më të fundit të mbështjelljes me rrjetë 1.1Ω, duke u ofruar kështu përdoruesve një përvojë të vazhdueshme të avullimit.Ekzistojnë 15 opsione të ndryshme prej 16 ml e-lëng për këtë produkt, duke përfshirë nenexhikun e ftohtë, ujë me akull, dardhë rrushi, mjedër blu, mollë e kuqe, aloe grejpfrut, mango me luleshtrydhe, mjedër portokalli të thartë, karamele ylber, shalqi, çamçakëz flluskë kokrra rrushi, Ment ananasi, Mojito e kuqe, akullore me mango dhe rrush pa fara e zezë.Opsionet e shijes gjithashtu mund të personalizohen sipas kërkesës së klientit.

 

Me një portë karikimi të tipit C në pjesën e poshtme, avulluesit nuk do të duhet të kenë parasysh fuqinë e fundit.ECCO është krijuar gjithashtu me një dizajn në trend të zërit - sipërfaqja e rehatshme, e butë dhe e dashur do t'ju udhëtojë nëpër botën e mrekullueshme me retë e fundit të avullimit.


 • Madhësia:81.2*49.2*25.2 mm
 • E-lëng:16 ml
 • Bateria:500 mAh
 • Puffs:7000
 • Nikotina: 5%
 • Rezistenca:Bobina rrjetë 1,1Ω
 • Ngarkuesi:Lloji-C
 • Paketa:10 copë/paketë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  IPLAY ECCO 7000 Puffs Vape Pod njëpërdorimshme

  IPLAY ECCO - e disponueshme e vitit, është një nga produktet më të fundit që IPLAY nxjerr në treg në vitin 2023. E ardhur me një popullaritet mahnitës, IPLAY ECCO është tani një produkt në trend në shumë vende të botës.Emri ECCO përfaqëson një dëshirë të mirë që IPLAY dëshiron që vaperët ta kuptojnë - shijoni avullimin dhe dëgjoni veten tuaj të vërtetë.

  iplay-ecco-disposable-vape-pod-intro-2

  E disponueshme e vitit

  Çfarë kontribuon në një modë?Një dizajn me shkëlqim, një guaskë gjysmë kristal, një madhësi kompakte dhe një bateri e fuqishme.Me një madhësi 81,2*49,2*25,2 mm, avulluesit mund ta kryejnë atë me lehtësi dhe të kënaqen në çdo kohë dhe kudo.Pavarësisht nga një pamje elegante, pajisja është më shumë se e fuqishme sesa mund të imagjinohet - re jashtëzakonisht të mëdha së bashku me një kënaqësi përfundimtare.

  iplay-ecco-disposable-vape-pod-intro

  Eksplorimi i më shumë kombinimeve të mahnitshme të shijeve

  Për momentin ka gjithsej 15 shije, të gjitha janë kombinime të shkëlqyera të disa shijeve të njohura frutash.Duke filluar nga nenexhiku i ftohtë, uji me akull, dardha e rrushit, mjedra blu, molla e kuqe, aloe grejpfrut, mango me luleshtrydhe, mjedër portokalli e thartë, karamele Rainbow, shalqi, çamçakëz flluskë kokrra rrushi, nenexhik ananasi, mojito e kuqe, akullore mango dhe rrush pa fara e zezë.Shënim:Shijet e personalizuara janë gjithashtu të disponueshme.

  iplay-ecco-disposable-vape- flavors

  Një Super Puff e disponueshme

  ECCO shfaqet si një produkt i shijshëm i disponueshëm, por mund të prodhojë deri në 7000 super puçrra.Ulur në një karrige në një pasdite dembel, duke parë serialet më të fundit qesharake televizive ose duke lexuar librin tuaj të preferuar dhe duke avulluar me ECCO - ky do të ishte një moment jashtëzakonisht relaksues dhe i kënaqshëm.Me pajisjen ECCO 7000 puffs vape, koha juaj e këndshme nuk do të pushojë lehtë.

  iplay-ecco-disposable-vape-pod-7000-puffs

  Përvoja e vazhdueshme e avullimit

  Një bateri e integruar 500 mAh është një grup tjetër që siguron një jetë të qëndrueshme të pajisjes.Bateria përdor teknologjinë më të fundit të joneve të litiumit, që do të thotë një ndikim më miqësor ndaj mjedisit që do të prodhojë së bashku me një jetë më të gjatë.Janë kryer disa teste strikte për të testuar baterinë e ndërtuar në pajisje - me kapacitet të plotë, fuqia brenda baterisë mund të mbajë rreth 2 orë përvojë të vazhdueshme avullimi.

  iplay-ecco-disposable-vape-pod-battery

  Prekja e mëndafshtë me gojën tuaj

  Përdorimi më i fundit i modelit të spirales rrjetë dhe i grykës u ofron avulluesve një përvojë të fundit avullimi.Përdorimi i një vape të disponueshme do t'ju shpëtojë nga të gjitha problemet e instalimit të vetë spirales.Me një spirale rrjetë të instaluar, një goditje e fortë por e qetë është mënyra se si mund të avulloni me këtë pajisje.Gryka e butë është një tjetër përditësim i pajisjes - i mëndafshtë, i rehatshëm dhe elegant, kjo do të ishte ajo që ECCO ju bën më shumë përshtypje.

  iplay-ecco-disposable-vape-charging-port

  Jini të guximshëm dhe filloni jetën tuaj të re

  "Dëgjoni zemrën tuaj dhe filloni udhëtimin tuaj të avullimit, shijoni shijen që ju sjell relaksim dhe meditim."Në botën e sotme, duket se të gjithë po përjetojnë kaos, qoftë nga jashtë apo nga brenda.Vaping është një nga mënyrat ku mund të mbështeteni për të lehtësuar plotësisht presionin dhe barrën tuaj.Me ECCO, do të keni një moment të shkurtër arratisjeje dhe më pas le të përballemi me botën me më guxim dhe me optimizëm.

  iplay-ecco-disposable-vape-pod-vaping

  Paketa

  1*IPLAY ECCO Pod e disponueshme
  Kutia e mesme: 10 copë/paketë
  Sasia: 240 copë/karton
  Pesha: 18 kg / kuti kartoni
  Madhësia e kartonit: 44.7*43.5*24.5cm
  CBM/CTN: 0,05 mᶟ

  iplay-ecco-disposable-vape-pod-package

  PARALAJMËRIM: Ky produkt është menduar për t'u përdorur me produkte nikotine.Përdoreni sipas udhëzimeve dhe sigurohuni që produkti të jetë i paarritshëm për fëmijët.


  Prezantimi IPLAY ECCO 7000

  PARALAJMËRIM: Ky produkt është menduar për t'u përdorur me produkte nikotine.Përdoreni sipas udhëzimeve dhe sigurohuni që produkti të jetë i paarritshëm për fëmijët.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni