Ju lutemi verifikoni moshën tuaj.

Jeni 21 vjeç e lart?

Produktet në këtë faqe interneti mund të përmbajnë nikotinë, të cilat janë vetëm për të rriturit (21+).

RE600 600 Puffs Pod vape njëpërdorimshme & fishek i zëvendësueshëm

Përshkrim i shkurtër:

Prezantimi i RE600, një vape të popullarizuar njëpërdorimshme që përmban një fishek të zëvendësueshëm.Me pamjen e tij të hijshme të bojës metalike, ky pod është i pajisur me një bateri të integruar të ringarkueshme të fuqishme 400 mAh dhe një spirale rrjetë 1.0Ω.Në mënyrë të përshtatshme, pod mund të rikarikohet lehtësisht duke përdorur portën e karikimit Type-C të vendosur në fund, duke e bërë atë një pajisje avullimi të ripërdorshme dhe miqësore me mjedisin.Me një masë kompakte dhe të hijshme 19*110 mm, RE600 është i përshtatshëm dhe unik.

 

Zgjidhni nga përzgjedhja jonë e gjerë e 8 shijeve të ndryshme për fishekun, duke përfshirë Mango, Skittle, Limon Rozë, Shalqi, Rrush Boronicë, Limon Strawberry, Mjedër boronicë dhe Çamçakëz mente.Çdo fishek është i mbushur me 2 ml lëng të shijshëm elektronik, duke dhënë deri në 600 puçrra kënaqësie të pastër.Ne ofrojmë gjithashtu opsione shije të personalizueshme për t'iu përshtatur preferencave tuaja.


 • Madhësia:19 * 110 mm
 • Bateria:400 mAh
 • Kapaciteti elektronik i lëngshëm:2 ml
 • Kripa e nikotinës: 2%
 • Puffs:600 Puff
 • Rezistenca:Spirale me rrjetë 1.0Ω
 • Porta e karikimit:Lloji-C
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  vape pod re600 njëpërdorimshme me fishek të zëvendësueshëm

  RE600: Vape Pod e disponueshme në trend me fishek të zëvendësueshëm

  Zbuloni RE600, një vapë e zakonshme njëpërdorimshme që kombinon komoditetin dhe shkathtësinë me fishekun e tij të zëvendësueshëm.Thjesht zëvendësoni një fishek për të mbijetuar një avullim më të qëndrueshëm dhe jokonsistent.Eksploroni dizajnin e tij elegant, baterinë e fuqishme dhe përvojën përfundimtare të avullimit.

   

  E hijshme dhe kompakte: Madhësia e përshtatshme dhe dizajni unik i RE600

  Përjetoni komoditetin më të madh me aparatin e avullit të disponueshëm RE600.Madhësia e tij kompakte 19*110 mm dhe pamja e lëmuar e bojës metalike jo vetëm që e bëjnë atë të lëvizshëm, por gjithashtu i shtojnë një prekje unike stilit tuaj të avullimit.

   

  Avullimi miqësor ndaj mjedisit me RE600: i rikarikueshëm dhe i ripërdorshëm

  Bëhuni jeshile me vapën e disponueshme RE600.Me një bateri të integruar të rikarikueshme 400 mAh dhe një portë karikimi të tipit C, kjo pajisje ju lejon të shijoni avullimin duke reduktuar ndikimin mjedisor.Përqafoni qëndrueshmërinë pa kompromentuar shijen.

   

  Larmia e lezetshme e shijeve: Eksploroni 8 opsione të shkëlqyera të fishekëve të RE600

  Kënaquni në një botë me shije me vapa të disponueshme RE600.Zgjidhni nga përzgjedhja jonë e 8 opsioneve të shijshme, duke përfshirë Mango, Skittle, Limon Rozë, Shalqi, Rrush boronicë, Limon Strawberry, Mjedër boronicë dhe Çamçakëz mente.Çdo fishek, i mbushur me 2 ml lëng të shijshëm elektronik, garanton një përvojë të këndshme avullimi.Shije të personalizuara janë në dispozicion.

   

  Kënaqësi afatgjatë: Numri i lartë i fryrjes së RE600 për një kënaqësi të pafund

  Ngritni përvojën tuaj të avullimit me aparatin e avullit të disponueshëm RE600.Me një kapacitet të jashtëzakonshëm deri në 600 fryrje për fishek, ju mund të shijoni shijet e pasura dhe avujt e qetë për një periudhë të gjatë.Bëhuni gati për kënaqësi afatgjatë me çdo fryrje.

   

  Paketa

  1*IPLAY Re600 Vape Pod njëpërdorimshme
  Kutia e mesme: 10 copë/paketë

  PARALAJMËRIM: Ky produkt është menduar për t'u përdorur me produkte nikotine.Përdoreni sipas udhëzimeve dhe sigurohuni që produkti të jetë i paarritshëm për fëmijët.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni