Ве молиме потврдете ја вашата возраст.

Дали имаш 21 или повеќе години?

Производите на оваа веб-локација може да содржат никотин, кои се наменети само за возрасни (21+).

IPLAY CUBE 1500 Puffs Vape Pod за еднократна употреба

Краток опис:

IPLAY CUBE е кубичен дизајн за еднократна употреба, со пренослива големина и лесен за носење.Доаѓа со наполнета е-течност од 4,5 мл во 5% никотин и внатрешна батерија од 850 mAh, која трае 1500 вдишувања.Тој нуди вкусно искуство преку памучна намотка од 1,2 оми.

12 вкусови за избор: мраз од банана, ледена вода, лимонада, лубеница, мраз од манго, сода од грозје, бонбони со праска, двојно јаболко, мешани бобинки, личи од јагода, кола мраз, мраз со енергија.


 • Големина:22*22*98мм
 • Батерија:850 mAh
 • Капацитет на е-течност:4,5 мл
 • Никотин: 5%
 • Пуфки:1500 пуфки
 • Отпорност:1,4Ω
 • Тежина:52 гр
 • Пакет:10 парчиња/пакување;400 парчиња/ctn;22 kg/ctn
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  IPLAY CUBE Vape Pod за еднократна употреба

  IPLAY CUBE е системски комплет за вап-под за еднократна употреба активиран со цртање, кој е кубен дизајн и се чувствува удобно со едната дланка.Тој е измерен 22мм на 22мм на 98мм што е исто така лесен за носење.Изгледот одговара на вашиот стил и ви помага да блеснете во секоја прилика.

  IPLAY CUBE за еднократна употреба користи систем за проток на воздух од дното со шест мали отвори за влез на воздух, што нуди непречено доставување воздух.

  a24e5b83_01

  12 премиум вкусови за избор

  Вкусот на IPLAY CUBE Vape е овошен и сладок.Сите вкусови се ефективно вкус на „е-сок“.Ако претпочитате овошни вкусови, не пропуштајте го.

  IPLAY CUBE доаѓа со голем капацитет на е-сок од 4,5 ml со јачина на никотин од 5% за поголем удар во грлото.Памучната намотка со отпорност од 1,4 оми ви овозможува вистинско искуство со вапинг, насочено кон MTL.

  a24e5b83_02
  131cb97d

  Издржлива вградена батерија од 850 mAh

  IPLAY CUBE Pod за еднократна употреба Vape располага со батерија од 850 mAh, обезбедувајќи вашето долгогодишно уживање во текот на денот и ноќта.Во комбинација со е-течност од 4,5 ml, може да испорача до 1500 вдишувања.

  6edf5eb5
  aa48c10f

  Пакет

  1* Подлога за еднократна употреба IPLAY CUBE

  Средна кутија: 10 парчиња/пакување

  Количина: 400 парчиња/картон

  Тежина: 22 кг / картон

  Големина на картон: 46*35,5*27,3cm

  CBM/CTN: 0,05 m¶

  IPLAY CUBE VAPE за еднократна употреба - ПАКЕТ

  Iplay Cube Pod Display за еднократна употреба

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:Овој производ е наменет да се користи со никотински производи.Користете го според упатствата и проверете дали производот е недостапен за деца.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја