Ju lutemi verifikoni moshën tuaj.

Jeni 21 vjeç e lart?

Produktet në këtë faqe interneti mund të përmbajnë nikotinë, të cilat janë vetëm për të rriturit (21+).

IPLAY VINO PLUS 1000 Puffs Vape Pod njëpërdorimshme

Përshkrim i shkurtër:

IPLAY VINO PLUS është versioni i përmirësuar i kompletit të vapeve të disponueshme IPLAY VINO, i cili është i pajisur me një bateri të brendshme 650 mAh dhe kapacitet 3,5 ml e-lëng.Shpërndarja e deri në 1000 fryrje për të kënaqur një kënaqësi afatgjatë.Ai përdor një spirale pambuku me rezistencë 1.4Ω për të siguruar aromën e bollshme dhe shijen e pastër.

10 shije për të zgjedhur: Pjepri Hami, Akull Mango, Akull ananasi, Mollë e Thjeshtë, Manaferra të përziera, Mente të Ftohtë, Akull Pjeshkë, Akull Cola, Akull Lychee, Sodë rrushi


 • Madhësia:20*106 mm
 • Bateria:650 mAh
 • Kapaciteti elektronik i lëngshëm:3.5 ml
 • Nikotina: 5%
 • Puffs:1000 Puff
 • Rezistenca:1.4Ω
 • Pesha:40 gr
 • Paketa:10 copë/paketë, 300 copë/ctn, 12 kg/ctn
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  IPLAY VINO PLUS Vape pod për një përdorim

  IPLAY VINO PLUS, i projektuar si një shishe vere, është një sistem i disponueshëm me përmasa të vogla.Ajo vjen me vetëm 20 mm diametër dhe 106 mm lartësi për t'iu përshtatur në mënyrë të përsosur pëllëmbës së njërës dorë.Është një zgjidhje e shkëlqyer për njerëzit që janë në kërkim të një komplete avulli të disponueshme me cilësi të lartë dhe të nivelit fillestar.VINO PLUS është versioni i përmirësuar i kompletit të disponueshëm VINO, i cili ka specifikime të përmirësuara dhe performancë më të madhe të përvojës së avullimit.

  Pod i disponueshëm IPLAY Vino Plus

  Shije e shijshme dhe e qetë

  IPLAY VINO PLUS Vape Disposable përmban një lëng e-lëng të mbushur paraprakisht 3,5 ml dhe forcë nikotine 5% për t'ju ofruar shije më të buta dhe përvojë miqësore të avullimit për të gjithë avulluesit, duke përfshirë edhe fillestarin.I mundësuar nga një bateri e madhe e brendshme 650 mAh dhe e kombinuar me një spirale pambuku 1,4 ohm, IPLAY VINO PLUS arrin një ekuilibër midis fuqisë dhe shijeve.

  Pod njëpërdorimshe IPLAY Vino Plus - Shije e shijshme dhe e qetë
  Pod njëpërdorimshe IPLAY Vino Plus - Shije e pastër

  10 shije të disponueshme

  VINO PLUS Pod Disposable është modaliteti i fryrjes i aktivizuar me tërheqje që thjesht duhet ta thithni drejtpërdrejt.Ai sjell shije të shkëlqyer me shije natyrale frutash.

  Pod njëpërdorimshe IPLAY Vino Plus - 10 shije

  Dizajn i thjeshtë, por përvojë e fuqishme vaping

  IPLAY VINO PLUS Disposable adopton dizajn të thjeshtë dhe ergonomik, duke synuar të ofrojë aromë MTL (nga goja në mushkëri) për ata që ndjekin shijen më të pastër.

  IPLAY VINO PLUS DISPOSABEL POD - Përvojë e fuqishme e avullimit

  Paketa

  1*Pusht IPLAY VINO Plus për një përdorim

  Kutia e mesme: 10 copë/paketë

  Sasia: 300 copë/karton

  Pesha: 12 kg / kuti kartoni

  Madhësia e kartonit: 38.7*35.5*28.5cm

  CBM/CTN: 0,04 mᶟ

  IPLAY VINO PLUS VAPE E PËRDORIM - PAKETA

  PARALAJMËRIM:Ky produkt synohet të përdoret me produkte nikotine.Përdoreni sipas udhëzimeve dhe sigurohuni që produkti të jetë i paarritshëm për fëmijët.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni