Ве молиме потврдете ја вашата возраст.

Дали имаш 21 или повеќе години?

Производите на оваа веб-локација може да содржат никотин, кои се наменети само за возрасни (21+).

BAR 800 Puffs Vape Pod за еднократна употреба

Краток опис:

IPLAY BAR Vape Pod за еднократна употреба е двобоен дизајн со кристално чист.Тоа е кубна мешунка за еднократна употреба која е компактна и пренослива.Напојуван од внатрешна батерија од 500 mAh, IPLAY BAR доаѓа со 2% јачина на никотин и до 800 вдишувања со капацитет на е-течност од 2,0 ml.

10 врвни вкусови за уживање: страсно овошје, кул нане, грозје мраз, сина малина, ананас од манго, лубеница, мраз од банана, зелено јаболко, личи од јагода


 • Големина:19,3*19,3*98,0мм
 • Батерија:500 mAh
 • Капацитет на е-течност:2,0 ml
 • Никотин: 2%
 • Пуфки:800 пуфки
 • Отпорност:1,6 Ω
 • Тежина:30,2 g
 • Пакет:10 парчиња/пакување;300 парчиња / картон;20 кг / картон
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  IPLAY BAR 800 Puffs Vape Pod за еднократна употреба

  IPLAY BAR Vape за еднократна употреба е дизајниран за оние луѓе кои се нови во вапењето.Тоа е уред за еднократна употреба за варење на почетно ниво за да ви понуди едноставно испарување и одлични вкусови.IPLAY BAR е направен од материјал за храна PCTG и има моден двобоен дизајн, текстура и отпорен на абење за да ве изненадува цело време.Правејќи го испарувањето посмешно.

  IPLAY BAR VAPE POD за еднократна употреба

  Пренослив и лесен

  IPLAY BAR е кубно и преносливо пенкало за еднократна употреба, лесно со само 30,2 g, што е совршено одговара на практичноста и искуството со испарувањето.

  IPLAY BAR VAPE POD за еднократна употреба - СПЕЦИФИКАЦИИ

  10 врвни вкусови - изберете го вкусот што најмногу ви се допаѓа

  Има широк асортиман на вкусови што можете да ги соберете на секој што најмногу го сакате!Сè што правиме е за ваше задоволство и уживање во испарувањето.Така ќе имате богат вкус на овошје.

  Опции за вкус на IPLAY БАР

  Моќен испарување

  Вградената батерија од 500 mAh може да обезбеди доволно енергија за целодневно испарување.

  IPLAY BAR VAPE ПОД за еднократна употреба - БАТЕРИЈА

  Чист вкус, најчист вкус

  Во меѓувреме, капацитетот на е-сок од 2 мл и до 800 вдишувања носат целосно потопено искуство.2% јачина на никотин за меко и мазно цртање.

  IPLAY BAR VAPE POD за еднократна употреба - 2ML

  Ергономски гласноговорник и мек вкус

  За да им донесе подобро искуство на испарувачите, IPLAY BAR за еднократна употреба располага со ергономска писка која добро се вклопува со устата и цврсто го заклучува вкусот во устата.Лесно активиран метод со цртање за да се испарува секој ден и каде било!
  Надградената памучна намотка со отпорност 1,6Ω создава вкусни облаци од пареа со благ вкус на е-течностите.

  IPLAY BAR VAPE POD за еднократна употреба - ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН И ДВОБОЈА ТЕЛО

  Пакет

  1*IPLAY PLUS подлога за еднократна употреба

  Средна кутија: 10 парчиња/пакување

  Количина: 300 парчиња/картон

  Тежина: 20 кг / картон

  Големина на картон: 45,8*33*28,8cm

  CBM/CTN: 0,04 m¶

  IPLAY BAR VAPE POD - ПАКЕТ за еднократна употреба

  Екран за еднократна употреба Iplay Bar 800 Puffs

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:Овој производ е наменет да се користи со никотински производи.Користете го според упатствата и проверете дали производот е недостапен за деца.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја