Ве молиме потврдете ја вашата возраст.

Дали имаш 21 или повеќе години?

Производите на оваа веб-локација може да содржат никотин, кои се наменети само за возрасни (21+).

PLUS 4000 Puffs Vape Pod за еднократна употреба

Краток опис:

IPLAY PLUS 4000 Puffs за еднократна употреба Vape Pod доаѓа со вградена батерија на полнење од 600 mAh преку полнач тип C.Во комбинација со големиот капацитет на е-течност од 12 ml, може да си дозволи максимум 4000 пуфки.IPLAY PLUS има мрежеста намотка од 1,0Ω што обезбедува погуста пареа и одлични перформанси во вкусот.Исто така пренослива големина и лесна за носење.

10 вкусови за избор: лубеница, сочна круша, мраз од банана, мраз од праска, грозје од алое, енергетски мраз, страстно овошје, личи од јагода, сина малина, ананас кокос


 • Големина:26 * 110,5 мм
 • Батерија:600 mAh
 • Капацитет на е-течност:12 мл
 • Никотин: 5%
 • Пуфки:4000 пуфки
 • Отпорност:1,0Ω Мрежеста намотка
 • Полнач:Тип В
 • Пакет:10 парчиња/пакување;400 парчиња/ctn, 20 kg/ctn
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  IPLAY PLUS Vape Pod за еднократна употреба

  IPLAY PLUS е прекрасна мешунка за еднократна употреба, составена од пренослива големина и моќно искуство со варење.Ако барате џеб за еднократна употреба, можете да уживате во него во секое време.Опремен со батерија од 600 mAh што се полни, IPLAY PLUS за еднократна употреба може да испорача до 4000 вдишувања.

  IPLAY PLUS VAPE за еднократна употреба - 4000 PUFFS

  Едноставно и практично

  PLUS е компактна пареа за еднократна употреба со дијаметар 26mm.Изработен е од PCTG материјал за храна и се чувствува удобно во едната рака.Едноставниот дизајн и методот на пуфкање активиран со цртање ќе го подобрат корисничкото искуство и ќе ви овозможат да потопите во опојни сокови.

  IPLAY PLUS VAPE за еднократна употреба - СПЕЦИФИКАЦИИ

  Изберете ги вашите омилени вкусови

  10 неверојатни овошни вкусови одговараат на вашиот вкус.

  IPLAY PLUS VAPE за еднократна употреба - ДОСТАПНИ 10 ВКУСИ

  Уживајте во целодневното испарување со батерија што се полни

  IPLAY PLUS Pod за еднократна употреба се напојува со вградена батерија од 600 mAh, која може да се полни со брзо полнење од тип C на начин со висока ефикасност.Ако сте загрижени за траењето на батеријата, тогаш тешко е да изберете подлога за еднократна употреба, IPLAY PLUS ќе ги задоволи сите ваши потреби.

  IPLAY PLUS VAPE за еднократна употреба - 400mAh БАТЕРИЈА НА НОВА

  Ултра голем е-течен капацитет

  PLUS Pod System за еднократна употреба доаѓа со мрежеста намотка оценета на 1,0 оми.Можете да уживате во бескрајните вкусови и поголема пареа заедно.

  IPLAY PLUS VAPE за еднократна употреба - 12 ml и 4000 пуфки

  Ве води до бескрајни послевкуси

  PLUS Pod System за еднократна употреба доаѓа со мрежеста намотка оценета на 1,0 оми.Можете да уживате во бескрајните вкусови и поголема пареа заедно.

  IPLAY PLUS VAPE за еднократна употреба - НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА НА МРЕЖЕТНА КАЛЕТКА

  Пакет

  1*IPLAY PLUS Подлога за еднократна употреба

  Средна кутија: 10 парчиња/пакување

  Количина: 400 парчиња/картон

  Тежина: 20 кг / картон

  Големина на картон: 55,6*31,4*32,7cm

  CBM/CTN: 0,06 mᶟ

  IPLAY PLUS 4000 Puffs Vape за еднократна употреба - пакет

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:Овој производ е наменет да се користи со никотински производи.Користете го според упатствата и проверете дали производот е недостапен за деца.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја