Ве молиме потврдете ја вашата возраст.

Дали имаш 21 или повеќе години?

Производите на оваа веб-локација може да содржат никотин, кои се наменети само за возрасни (21+).

BOX 12000 Puffs Vape Pod за еднократна употреба

Краток опис:

IPLAY BOX 12000 Puffs Vape за еднократна употреба ја редефинира удобноста за испарување со својот дизајн во стил на кутија.Опремен со вградена батерија од 1250 mAh што може брзо да се наполни преку брз полнач Type-C, гарантира продолжена употреба.Со импресивен капацитет на наполнета е-течност од 25 ml, овој уред нуди неверојатни 12000 вдишувања.Јачината на никотин од 3 мг обезбедува непречено и задоволувачко погодување.

 

IPLAY BOX вклучува мрежеста намотка од 0,3Ω, создавајќи густи облаци од пареа при секое извлекување.

 

Изберете од привлечниот избор од 10 неверојатни вкусови: кафе, мраз од боровинки, грозје од алое, страсно овошје, кокос од ананас, мраз од банана, сочна круша, енергетски мраз, мраз од праска и сладок сон, што ќе ви овозможи да го прилагодите вашето искуство за испарување на вашиот уникатен преференции за вкус.


 • Големина:96,5*50*22мм
 • Батерија:1250 mAh
 • Капацитет на е-течност:25 мл
 • Никотин:3 мг
 • Пуфки:12000 пуфки
 • Отпорност:0,3Ω Мрежест калем
 • Полнење:Тип-C
 • Тежина:95 гр
 • Пакет:9 парчиња / пакување, 189 парчиња / картон
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Ослободете го вашето испарување од кутијата - IPLAY BOX 12000 Puffs Vaping Device

  Ослободете нова димензија на уживање во испарувањето со IPLAY BOX 12000 Vape за еднократна употреба.Ослободувајќи се од границите на традицијата, оваа подлога во стил на кутија го редефинира начинот на кој уживате во вашите е-течности.Компактен, лесен и неверојатно пренослив, IPLAY BOX гарантира дека секое пуфкање е искуство за вкус.

  iplay-box-disposable-vape-page-1

  Неверојатни карактеристики по извонредни параметри

  IPLAY BOX 12000 Puffs Vaping Device, вапс во стил на кутија, ја комбинира удобноста со компактен дизајн.Со димензии од само 96,5mm*50mm*22mm, тој е импресивно мал по големина.Со тежина од само 95 g, тој е неверојатно лесен, што го прави олицетворение на преносливост и удобност.Држејќи го во рака, ќе го цените неговиот ергономски дизајн и удобното чувство на рака што го дава.

  iplay-box-disposable-vape-parameters

  Прегрнете ве со море од вкусови

  IPLAY BOX 12000 Puffs Vape за еднократна употреба нуди широк спектар од 10 карактеристични вкусови - кафе, мраз од боровинки, грозје од алое, страстно овошје, ананас кокос, мраз од банана, сочна круша, енергетски мраз, мраз од праска и сладок сон.Достапен е секој уникатен вкус за приспособување - едноставно испратете прашање и вашата имагинација ќе стане реалност.

  iplay-box-page-flavors-collection

  За еднократна употреба и полнење - неспоредлив биланс

  Иновација во тренд - IPLAY BOX, како мешунка за еднократна употреба, има и функција за полнење.Едноставно отворете го силиконскиот приклучок за да ја наполните претпочитаната е-течност, обезбедувајќи беспрекорно и прекрасно искуство со испарувањето.Со обемниот резервоар за е-течност од 25 ml, тој е подготвен лесно да ги задоволи вашите дневни потреби за испарување.

  Функција iplay-box-еднократна-пополнувачка-vape-pod

  Слобода на избор - два стила на уредот

  Прилагодувајќи се на различните преференции на испарувачите, IPLAY BOX нуди два разновидни стила: претходно наполнети и празни мешунки.Одлучете се за претходно наполнетата опција за да се препуштите на претпочитаниот вкус без одлагање.Алтернативно, за оние кои имаат на ум специфични е-сокови, празната подлога гарантира дека вашите уникатни преференции се исполнуваат без напор.

  iplay-box-two-styles-device-availale

  Подигнете го вашето патување со испарување, дознајте ја моќната моќ

  Подигнете го вашето патување со испарување до нови височини и отклучете ја моќната моќ на извонредното искуство.Без разлика дали барате засилени вкусови, продолжени сесии или иновативни функции, време е да ги откриете неограничените можности што ве очекуваат.Со IPLAY BOX, свет на вкусови на дофат на раката, а вашата авантура со испарување станува возбудливо истражување на вкусот и технологијата.Затоа, тргнете се на ова патување и дознајте ја огромната моќ што може да го трансформира начинот на кој парете.

  iplay-box-презентација-алое-грозје

  Пакет

  1*IPLAY BOX Подлога за еднократна употреба

  Средна кутија: 9 парчиња/пакување

  Количина: 189 парчиња/картон

  Тежина: 22 кг / картон

  Големина на картон: 60,3*32,5*28,3cm

  CBM/CTN: 0,06 mᶟ

  iplay-box-пакет-сина-малина

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:Овој производ е наменет да се користи со никотински производи.Користете го според упатствата и проверете дали производот е недостапен за деца.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја