Ве молиме потврдете ја вашата возраст.

Дали имаш 21 или повеќе години?

Производите на оваа веб-локација може да содржат никотин, кои се наменети само за возрасни (21+).

MAX 2500 Puffs Vape Pod за еднократна употреба

Краток опис:

IPLAY MAX е претходно наполнет комплет за испарување за еднократна употреба за новите ентузијасти за испарување да бркаат супер голем облак.Капацитетот на е-течност од 8 ml во комбинација со памучна калем од 1,2Ω обезбедува огромна пареа.Напојуван од вградена батерија од 1250 mAh, нејзиниот максимален удар може да биде до 2500.

 

Забелешка:Објавена е новата верзија на IPLAY MAX 2500.Телото на MAX се менува од градиентна во еднобојна боја.

 

Достапни се 30 вкусови: лубеница од бобинки, енергетски воден мраз, колачиња со лимон, кисела јаболка диња, грејпфрут бобинки, малина гуава, јагода од грозје, син Раз лимон, кул нане, бујна мраз, кисела малина, мраз од праска, мраз од портокал итн.


 • Големина:19,5*124,5мм
 • Батерија:1250 mAh
 • Капацитет на е-течност:8 мл
 • Никотин:0%;5%
 • Пуфки:2500 пуфки
 • Отпорност:1,2Ω
 • Тежина:65 гр
 • Пакет:10 парчиња/пакување, 300 парчиња/ctn, 20 кг/ctn
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Прифатете нов начин на живот со IPLAY MAX

  Уживајте во преносливост и совршенство во секое вдишување со пенкалото за еднократна употреба IPLAY MAX.Комбинирајќи елегантен, футуристички дизајн со исклучителни перформанси, овој лесен уред е задолжително за љубителите на испарувањето.Уживајте во беспрекорниот спој на стил и функција, што го прави IPLAY MAX ваш врвен избор за неспоредливо задоволство од испарувањето.

  IPLAY MAX 2500 НОВА ВЕРЗИЈА 1

  Елегантно и удобно искуство со испарување

  IPLAY MAX може да се пофали со волшебен и современ дизајн кој без напор го привлекува вниманието.Неговата елегантна форма во стил на пенкало нуди исклучително удобно држење, подобрувајќи го вашето искуство со испарување.Дизајниран за лесно да се лизга во вашиот џеб, овој уред го отелотворува стилот на живот на леснотија и практичност.Откријте го совршениот спој на стил и ергономија, обезбедувајќи дека IPLAY MAX не само што изгледа одлично, туку и совршено се чувствувате како дома во вашите раце.

  IPLAY MAX 2500 НОВА ВЕРЗИЈА - СПЕЦИФИКАЦИИ

  Пофалба со вкусови - до 30 опции

  Со прецизно тестирање и исцрпни прегледи, подготвивме сеопфатна листа за да ви помогнеме да го откриете врвното пенкало за еднократна употреба.Во првите редови на популарноста стои IPLAY MAX за еднократна употреба, познат по своите исклучителни перформанси.Опремен со памучна намотка, стручно ја трансформира наполнетата е-течност во беспрекорно, кадифено искуство со вкус.Верувајте во нашиот избор кој ќе ви помогне да го најдете вашиот совршен придружник за испарување.Има 30 опции за вкус за IPLAY MAX, а достапни се и приспособени вкусови.

  https://www.iplayvape.com/iplay-max-2500-puffs-disposable-pod.html
  https://www.iplayvape.com/iplay-max-2500-puffs-disposable-pod.html
  https://www.iplayvape.com/iplay-max-2500-puffs-disposable-pod.html

  Ергономски изработен за MTL Delight

  Уживајте во оптимална удобност со ергономски дизајнираната писка на IPLAY MAX, прилагодена за уживање од уста до бели дробови (MTL).Создаден до совршенство, тој е совршен поклопец за оние кои бараат мек и задоволувачки вкус.Препуштете се на искуството со испарување кое е навистина родено за вашето префинето непце.

  IPLAY MAX 2500 НОВА ВЕРЗИЈА - 2500 PUFFS

  Сигурни перформанси и намален ризик

  Сметајте на IPLAY MAX за конзистентен излез и минимална стапка на намалување на енергијата, ублажувајќи ги ризиците за залиха.Уживајте во непрекинати сесии за испарување кои траат од почеток до крај, обезбедувајќи секое извлекување да биде богато и исполнето.

  IPLAY MAX 2500 НОВА ВЕРЗИЈА - БАТЕРИЈА 1250MAH

  Прилагодени никотински јаки за секој вапер

  IPLAY MAX за еднократна употреба одговара и на новите и на искусни испарувачи со низа опции за никотин: 0%, 5%, или која било друга содржина на никотин што би сакале да ја наполните.Без разлика дали сте почетник или искусен ентузијаст, пронајдете го вашиот совршен натпревар во IPLAY MAX, што го прави врвен избор за секого.

  IPLAY MAX 2500 НОВА ВЕРЗИЈА - ОПЦИЈА ЗА НИКОТИН

  Пакет

  1*IPLAY MAX подлога за еднократна употреба

  Средна кутија: 10 парчиња/пакување

  Количина: 300 парчиња/картон

  Тежина: 20 кг / картон

  Големина на картон: 36*36*33,5cm

  CBM/CTN: 0,04m3

  IPLAY MAX 2500 НОВА ВЕРЗИЈА - ПАКЕТ

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:Овој производ е наменет да се користи со никотински производи.Користете го според упатствата и проверете дали производот е недостапен за деца.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја