Ве молиме потврдете ја вашата возраст.

Дали имаш 21 или повеќе години?

Производите на оваа веб-локација може да содржат никотин, кои се наменети само за возрасни (21+).

IPLAY VINO PLUS 1000 Puffs Vape Pod за еднократна употреба

Краток опис:

IPLAY VINO PLUS е надградената верзија на IPLAY VINO за еднократна употреба Vape Kit, која е опремена со внатрешна батерија од 650 mAh и капацитет на е-сок од 3,5 ml.Доставување до 1000 вдишувања за да се задоволи долгогодишното уживање.Користи памучна намотка со отпорност 1,4Ω за да се обезбеди изобилен вкус и чист вкус.

10 вкусови за избор: диња хами, мраз од манго, мраз од ананас, кисело јаболко, мешани бобинки, кул нане, мраз од праска, кола мраз, мраз од личи, сода од грозје


 • Големина:20 * 106 мм
 • Батерија:650 mAh
 • Капацитет на е-течност:3,5 мл
 • Никотин: 5%
 • Пуфки:1000 пуфки
 • Отпорност:1,4 Ω
 • Тежина:40гр
 • Пакет:10 парчиња/пакување, 300 парчиња/ctn, 12 кг/ctn
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  IPLAY VINO PLUS Vape Pod за еднократна употреба

  IPLAY VINO PLUS, дизајниран како шише за вино, е систем за еднократна употреба вап со мала големина.Доаѓа со само 20 mm дијаметар и 106 mm висина за совршено да одговара на вашата дланка.Тоа е одлично решение за луѓе кои бараат висококвалитетен комплет за еднократна употреба за вареа.VINO PLUS е надградената верзија на комплетот за еднократна употреба VINO, која има надградени спецификации и поголеми перформанси на искуството со испарување.

  Подлога за еднократна употреба IPLAY Vino Plus

  Вкусен и мазен вкус

  IPLAY VINO PLUS Vape за еднократна употреба располага со претходно наполнето парче е-сок од 3,5 ml и јачина на никотин од 5% за да ви обезбеди понежни вкусови и пријателско искуство за испарување за сите испарувачи вклучувајќи го и новопечениот.Напојуван од голема внатрешна батерија од 650 mAh и во комбинација со памучна намотка од 1,4 оми, IPLAY VINO PLUS постигнува рамнотежа помеѓу моќноста и вкусовите.

  Подлога за еднократна употреба IPLAY Vino Plus - вкусен и мазен вкус
  Подлога за еднократна употреба IPLAY Vino Plus - чист вкус

  10 Достапни вкусови

  VINO PLUS Pod Disposable е режим на пуфкање активиран со цртање, кој само треба директно да го вдишите.Тој носи брилијантен вкус со природни овошни вкусови.

  Подлога за еднократна употреба IPLAY Vino Plus - 10 вкусови

  Едноставен дизајн, но моќно искуство со испарување

  IPLAY VINO PLUS за еднократна употреба прифаќа едноставен и ергономски дизајн, со цел да понуди MTL (од уста до бели дробови) вкус за оние кои бараат најчист вкус.

  IPLAY VINO PLUS ПОД за еднократна употреба - моќно искуство за испарување

  Пакет

  1*IPLAY VINO Plus подлога за еднократна употреба

  Средна кутија: 10 парчиња/пакување

  Количина: 300 парчиња/картон

  Тежина: 12 кг / картон

  Големина на картон: 38,7*35,5*28,5cm

  CBM/CTN: 0,04 m¶

  IPLAY VINO PLUS VAPE за еднократна употреба - ПАКЕТ

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:Овој производ е наменет да се користи со никотински производи.Користете го според упатствата и проверете дали производот е недостапен за деца.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја