Ве молиме потврдете ја вашата возраст.

Дали имаш 21 или повеќе години?

Производите на оваа веб-локација може да содржат никотин, кои се наменети само за возрасни (21+).

RE600 600 Puffs за еднократна употреба Vape Pod и заменлив кертриџ

Краток опис:

Ви го претставуваме RE600, популарен вап за еднократна употреба, со заменлив кертриџ.Со својот елегантен изглед на метална боја, оваа подлога е опремена со моќна вградена батерија од 400 mAh и мрежеста намотка од 1,0Ω.Погодно, подлогата може лесно да се наполни со помош на приклучокот за полнење Type-C што се наоѓа на дното, што го прави уред за испарување за повеќекратна употреба и еколошки.Мерење со компактни и елегантни 19*110 mm, RE600 е и удобен и единствен.

 

Изберете од нашиот широк избор од 8 различни вкусови за кертриџот, вклучувајќи Манго, Скитл, Розов лимон, Лубеница, Грозје од брусница, Лимон од јагода, Малина од боровинки и гума за џвакање од пеперминт.Секој кертриџ е исполнет со 2 ml вкусен е-сок, што дава до 600 вдишувања чисто задоволство.Ние исто така нудиме приспособливи опции за вкус за да одговараат на вашите преференции.


 • Големина:19 * 110 мм
 • Батерија:400 mAh
 • Капацитет на е-течност:2 мл
 • Никотинска сол: 2%
 • Пуфки:600 пуфки
 • Отпорност:1,0Ω Мрежеста намотка
 • Порта за полнење:Тип-C
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  re600 за еднократна употреба vape pod со заменлив кертриџ

  RE600: Во тренд за еднократна употреба Vape Pod со заменлив кертриџ

  Откријте го RE600, популарна мешунка за еднократна употреба, која ги комбинира практичноста и разновидноста со неговата заменлива касета.Едноставно заменете кертриџ за да го надминете поодржливо и неконзистентно испарување.Истражете го неговиот елегантен дизајн, моќната батерија и врвното искуство во испарувањето.

   

  Елегантен и компактен: практична големина и уникатен дизајн на RE600

  Искусете ја врвната погодност со RE600 за еднократна употреба вап-подлајка.Неговата компактна големина од 19*110 мм и елегантен изглед на метална боја не само што го прават пренослив, туку и додаваат допир на уникатност на вашиот стил на испарување.

   

  Еко-пријателски испарување со RE600: се полни и повеќекратно

  Позеленете се со RE600 за еднократна употреба вап-мешунка.Со вградена батерија што може да се полни од 400 mAh и приклучок за полнење од тип C, овој уред ви овозможува да уживате во испарувањето додека го намалувате влијанието врз животната средина.Прифатете ја одржливоста без да се загрози вкусот.

   

  Прекрасна разновидност на вкусови: Истражете ги 8-те извонредни опции за касети на RE600

  Препуштете се на светот на вкусови со RE600 за еднократна употреба вап-мешунка.Одберете од нашиот избор од 8 опции за хранење, вклучувајќи Манго, Скитл, Розов лимон, Лубеница, Грозје од брусница, Лимон од јагода, Малина од боровинки и гума за џвакање од пеперминт.Секој кертриџ, исполнет со 2 ml вкусен е-сок, гарантира прекрасно искуство со испарувањето.Достапни се приспособени вкусови.

   

  Долготрајно задоволство: RE600's High Puff Count за бескрајно уживање

  Подигнете го вашето искуство во испарувањето со RE600 за еднократна употреба за вап-подладка.Со извонреден капацитет до 600 вдишувања по патрон, можете да уживате во богатите вкусови и мазната пареа подолг период.Подгответе се за долготрајно задоволство со секое вдишување.

   

  Пакет

  1*IPLAY Re600 за еднократна употреба Vape Pod
  Средна кутија: 10 парчиња/пакување

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Овој производ е наменет да се користи со никотински производи.Користете го според упатствата и проверете дали производот е недостапен за деца.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја