Ве молиме потврдете ја вашата возраст.

Дали имаш 21 или повеќе години?

Производите на оваа веб-локација може да содржат никотин, кои се наменети само за возрасни (21+).

ECCO 7000 Puffs Vape Pod за еднократна употреба

Краток опис:

IPLAY ECCO мора да биде еднократна употреба на годината!Со полукристален дизајн, уредот е повеќе од вкусен и модерен.ECCO се напојува со вградена батерија од 500 mAh и опремена со најнова технологија од мрежести калем од 1,1Ω, со што им нуди на корисниците постојано непречено искуство со испарување.Постојат 15 различни опции од е-течност од 16 ml за овој производ, вклучувајќи кул нане, ледена вода, грозје круша, сина малина, црвено јаболко, грејпфрут алое, јагода манго, кисело портокалова малина, бонбони виножито, лубеница, гума за џвакање од грозје, Нане од ананас, црвено мохито, сладолед од манго и црна рибизла.Опциите за вкус исто така може да се прилагодат по барање на клиентите.

 

Со приклучок за полнење од типот C на дното, испарувачите нема да мора да внимаваат на моќта што изумира.ECCO е исто така поставен со трендовски дизајн на писка - удобен, мек и вљубен врв ќе ве прошета низ чудесниот свет со врвни облаци за испарување.


 • Големина:81,2*49,2*25,2мм
 • Е-течност:16 мл
 • Батерија:500 mAh
 • Пуфки:7000
 • Никотин: 5%
 • Отпор:1,1Ω Мрежеста намотка
 • Полнач:Тип-C
 • Пакет:10 парчиња/пакување
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  IPLAY ECCO 7000 Puffs Vape Pod за еднократна употреба

  IPLAY ECCO - за еднократна употреба на годината, е еден од најновите производи што IPLAY го пласира во 2023 година. Доаѓајќи со неверојатна популарност, IPLAY ECCO сега е производ во тренд во многу земји низ светот.Името ECCO претставува добра желба што IPLAY сака ваперите да ја сфатат - уживајте во испарувањето и слушајте го вашето вистинско јас.

  iplay-ecco-disposable-vape-pod-intro-2

  Уредот за еднократна употреба на годината

  Што придонесува за модата?Сјаен дизајн, полукристална обвивка, компактна големина и моќна батерија.Со големина од 81,2*49,2*25,2 мм, испарувачите можат удобно да го изведат и да уживаат во секое време и каде било.И покрај префинетиот изглед, уредот е повеќе од моќен отколку што може да се замисли - извонредно големи облаци заедно со врвно задоволство.

  iplay-ecco-disposable-vape-pod-intro

  Истражување на повеќе неверојатни комбинации на вкусови

  Засега има вкупно 15 вкусови, од кои сите се одлични комбинации на некои популарни овошни вкусови.Почнувајќи од кул нане, ледена вода, грозје круша, сина малина, црвено јаболко, грејпфрут алое, манго од јагоди, кисела портокалова малина, бонбони од виножито, лубеница, гума за џвакање од грозје бобинки, ананас нане, црвено мохито, сладолед од манго и црна рибизла.Забелешка:Достапни се и приспособени вкусови.

  iplay-ecco-за еднократна употреба-vape-вкусови

  Супер пуф за еднократна употреба

  ECCO се покажува како вкусно за еднократна употреба, но може да произведе до 7000 супер пуфки.Седење на стол во мрзеливо попладне, гледање на најновата смешна ТВ серија или читање на вашата омилена книга и испарување со ECCO - тоа би бил исклучително релаксирачки и задоволувачки момент.Со уредот ECCO 7000 puffs vape, вашето пријатно време нема лесно да престане.

  iplay-ecco-еднократна употреба-vape-pod-7000-puffs

  Доследно искуство со испарување

  Вградената батерија од 500 mAh е уште еден сет што обезбедува постојан животен век на уредот.Батеријата ја користи најновата технологија на литиум јони, што значи дека ќе има повеќе еколошки влијание заедно со подолг животен век.Извршени се неколку строги тестови за тестирање на вградената батерија во уредот - со полн капацитет, енергијата во батеријата може да издржи околу 2 часа постојано искуство со испарување.

  iplay-ecco-за еднократна употреба-vape-pod-батерија

  Свилен допирање со вашата уста

  Најновата примена на мрежестиот калем и дизајнот на устата им нуди на испарувачите врвно искуство за испарување.Користењето на подлога за еднократна употреба ќе ве спаси од сите проблеми при инсталирање на серпентина сами.Со инсталиран мрежест калем, силен, но мазен удар е начинот на кој можете да испарувате со овој уред.Меката писка е уште едно ажурирање на уредот - свиленкаста, удобна и елегантна, тоа би било она што ECCO најмногу ве импресионира.

  iplay-ecco-еднократна употреба-vape-charging-port

  Бидете храбри и започнете го вашиот нов живот

  „Слушајте го своето срце и започнете го вашето патување со испарување, уживајте во вкусот што ви носи релаксација и медитација“.Во денешниот свет, се чини дека секој доживува хаос, без разлика дали е од надвор или од внатре.Испарувањето е еден од начините на кои можете да се потпрете за целосно да го намалите притисокот и товарот.Со ECCO ќе имате краток момент на бегство, а потоа да се соочиме со светот похрабро и пооптимистички.

  iplay-ecco-еднократна употреба-vape-pod-vaping

  Пакет

  1*IPLAY ECCO подлога за еднократна употреба
  Средна кутија: 10 парчиња/пакување
  Количина: 240 парчиња/картон
  Тежина: 18 кг / картон
  Големина на картон: 44,7*43,5*24,5cm
  CBM/CTN: 0,05 m¶

  iplay-ecco-еднократна употреба-vape-pod-пакет

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Овој производ е наменет да се користи со никотински производи.Користете го според упатствата и проверете дали производот е недостапен за деца.


  Презентација на IPLAY ECCO 7000

  ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ: Овој производ е наменет да се користи со никотински производи.Користете го според упатствата и проверете дали производот е недостапен за деца.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја