Ju lutemi verifikoni moshën tuaj.

Jeni 21 vjeç e lart?

Produktet në këtë faqe interneti mund të përmbajnë nikotinë, të cilat janë vetëm për të rriturit (21+).

Pyetjet e shpeshta

IPLAYVAPE - FAQ
Pse të zgjidhni Iplayvape?

Përqendrohuni në industrinë e vapave për shumë vite, Iplayvape ka përvojë të mjaftueshme për të prodhuar produkte superiore.Dhe ne kemi fabrikën e vet e cila mund të ofrojë produkte me cilësi të lartë, çmim të arsyeshëm dhe shërbim profesional për të gjithë klientët tanë.

Sa kohë është garancia juaj?

Iplayvape ofron një periudhë garancie cilësore prej 3 muajsh nga data e blerjes për atomizuesin dhe mod.

Nëse ka ndonjë defekt për problemin tonë të cilësisë, ne do të kompensojmë një të re në porosinë tuaj të ardhshme.

Ju lutemi dërgoni foto dhe video të defektit të cilat duhet të analizohen.

Si të bëni një porosi?Po çmimi?

Na dërgoni mesazhin tuaj dhe kërkesat e detajuara në fund të kësaj faqeje ose kontaktoni me shërbimin online.Pas marrjes së kërkesës suaj, ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur.

Çfarë afati pagese pranoni?

Ne mund të pranojmë T/T, Western Union dhe Paypal.Ju mund të zgjidhni një prej tyre.