Ве молиме потврдете ја вашата возраст.

Дали имаш 21 или повеќе години?

Производите на оваа веб-локација може да содржат никотин, кои се наменети само за возрасни (21+).

Најчесто поставувани прашања

IPLAYVAPE - ЧПП
Зошто да изберете Iplayvape?

Фокусирајте се на индустријата за вапење многу години, Iplayvape има доволно искуство за да направи супериорни производи.И ние имаме сопствена фабрика која може да обезбеди производи со висок квалитет, разумна цена и професионална услуга за сите наши клиенти.

Колку долго ти е гаранцијата?

Iplayvape нуди гарантен период за квалитет од 3 месеци од датумот на купување за атомизатор и мод.

Ако има некаков дефект за нашиот проблем со квалитетот, ние ќе компензираме нов во вашата следна нарачка.

Ве молиме испратете слики и видео од неисправните кои треба да се анализираат.

Како да направите нарачка?Што е со цената?

Испратете ни ја вашата порака и деталните барања на дното на оваа страница или контактирајте со онлајн услугата.Откако ќе го добиеме вашето барање, ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Кој рок на плаќање го прифаќате?

Можеме да прифатиме T/T, Western Union и Paypal.Можете да изберете еден од нив.